fbpx

Przewodnicy turystyczni województwo Zachodniopomorskie

0 Comments

Do 2014 roku przewodnikiem turystycznym po województwie zachodniopomorskim mogła być jedynie osoba, która ukończyła specjalistyczny kurs i zdała egzamin przed państwową komisją. W momencie, kiedy zawód przewodnika turystycznego został  „uwolniony”, na rynku turystycznym pojawiło się mnóstwo przypadkowych osób, dla których zawód przewodnika kojarzy się jedynie z przeprowadzeniem grupy turystów z punktu A do punktu B.

Niestety baza wykwalifikowanych przewodników po województwie zachodniopomorskim z roku na rok się kurczy. Powoli znikają organizacje zrzeszające przewodników turystycznych PTTK, stąd tak trudno dziś o profesjonalistę.

Dlatego, drogi turysto, przy wyborze przewodników po województwie zachodniopomorskim, kieruj się przede wszystkim uprawnieniami na dane województwo (możesz poprosić o numer legitymacji), stażem pracy przewodnika turystycznego, opiniami w internecie, a dopiero na końcu ceną usługi.

Województwo zachodniopomorskie ma wiele do zaoferowania turystom. Historia tych terenów jest niezwykle ciekawa, liczne szlaki turystyczne, miasta i miasteczka, małe miejscowości nadmorskie, zabytki, parki narodowe, liczne rezerwaty przyrody. To wszystko, jak magnes, co roku przyciąga tłumy turystów. Przewodnik turystyczny po województwie zachodniopomorskim nie tylko odkryje przed tobą wszystkie sekrety tego pięknego fragmentu Polski, ale sprawi, że zawsze będziesz chciał tu powrócić.

Aby twoja podróż po województwie zachodniopomorskim przebiegła jak najbardziej owocnie, skorzystaj z pomocy przewodnika turystycznego. Razem stworzymy program zwiedzania, dostosowany do twoich potrzeb, zainteresowań i możliwości. Zapraszam do kontaktu.

Nina Albińskaprzewodnik turystyczny po województwie zachodniopomorskim, pilot wycieczek polskich i zagranicznych

Tel. 502 058 638

e-mail: nina.albinska@gmail.com

5/5 - (6 głosów)

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *