fbpx

Rejsy statkiem po morzu Kołobrzeg

0 Comments

Planując wyjazd nad morze, musimy pamiętać, że jedziemy NAD MORZE. Owszem, duże znaczenie dla naszego wypoczynku ma hotel w którym się zatrzymamy, równie ważna jest restauracja w której będziemy się raczyć lokalnymi przysmakami, lecz istotą wypoczynku nad morzem jest to, by poczuć je wszystkimi zmysłami.

Piasek pod stopami, szum fal, odgłosy mew, wiatr muskający policzki, aerozol morski czyli powietrze nasycone jodem, to wszystko jest elementem talassoterapii, czyli metodzie leczenia opartej na klimacie i morzu.

Aby w pełni poczuć tę bliskość z morzem, warto wybrać się w rejs statkiem po Bałtyku. Jest to jedna z największych atrakcji Kołobrzegu. U ujścia rzeki Parsęty do morza, nieopodal latarni morskiej, zlokalizowany jest port pasażerski. Przy nabrzeżu zacumowane są statki tj. Monika III, Viking czy Santa Maria, których załoga zaprasza do udziału w rejsie i gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Kołobrzeg rejsy statkiem po morzu trwają ok. 40 minut. W tym czasie możemy podziwiać nie tylko bezkres Bałtyku, jest to również okazja do zobaczenia Kołobrzegu od strony morza. Piękne plaże, park nadmorski, molo, latarnia morska, pomnik zaślubin, wszystko to składa się na przepiękną panoramę Kołobrzegu.

Kołobrzeg rejsy statkiem po morzu odbywają się przez cały rok. W okresie od czerwca do końca sierpnia, wszystkie statki wypływają w morze co godzinę (od godz. 10.00 aż do zachodu słońca). Natomiast w sezonie jesienno – zimowym organizowane są rejsy po morzu statkiem Monika III w godzinach od 10.00 do 16.00.

Bilety na rejsy po morzu zakupione w okresie od czerwca do września, możecie Państwo wykorzystać w dowolny dzień, o dowolnej godzinie, na jeden ze statków: Monika III, Viking lub Santa Maria. Bilet obejmuje również rejs statkiem na zachód słońca.

Gdzie w Kołobrzegu można kupić bilety na rejs statkiem po Bałtyku?

Bilety na rejs statkiem po morzu możecie Państwo kupić w biurze Żeglugi Pasażerskiej Kołobrzeg, przy ul. Cichej 6C.

Bilety na rejs statkiem zostaną dostarczone bezpośrednio do Państwa.

Armator nie realizuje sprzedaży biletów na bon turystyczny.


Rejsy statkiem Kołobrzeg cennik, rejsy statkiem Kołobrzeg po morzu, rejsy statkiem Kołobrzeg po Bałtyku, rejsy statkiem Kołobrzeg wycieczkowym, rejsy statkiem Kołobrzeg kontakt, rejsy statkiem Kołobrzeg Monika III, rejsy statkiem Kołobrzeg Viking, rejsy statkiem Kołobrzeg Wiking, rejsy statkiem Kołobrzeg Santa Maria, rejsy statkiem Kołobrzeg żegluga pasażerska, rejsy statkiem Kołobrzeg godziny, rejsy statkiem Kołobrzeg adres, cena biletu na statek wycieczkowy, rejsy stakiem Kołobrzeg na bon turystyczny.

5/5 - (3 głosów)

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *